U martua javën e kaluar në Turqi dhe Rhian Sugden, së bashku me bashkëshortin e saj, Oliver Mellor po e kalojnë muajin e mjaltit po në këtë vend.

Me bikini të bardhë, modelja angleze duket super në formë…

Image
Image