Rina Balaj çdo ditë e më shumë po befason me format e saj të trupit.

E këtë herë reperja vjen më ‘e zjarrtë’ se asnjëherë, pasi shihet në një foto me bikini me trupin shumë të tonifikuar.

Rina vazhdimisht po përkujdeset për trupin e saj me ushtrime në fitness, duke ndjekur trendin e artisteve më të famshme ndërkombëtare, e njëkohësishtë është shumë e angazhuar edhe në muzikë, duke sjellë shpesh projekte të reja.

Kënga më e fundit e Rinës, “Gigi” është pritur shumë mirë nga publiku dhe po dëgjohet mjaft shumë nga fansat.

Image

Image