Reperja Nicki Minaj deklaroi para pak javësh se po takon dy meshkuj, por duket se e ka bërë zgjedhjen.

Filluan spekulimet se po shijon një lidhje dashurie me kampionin e ‘Formula 1’ dhe kjo gjë tashmë është konfirmuar.

Të dy janë parë duke dalë nga një hotel në Dubai dhe jo vetëm kaq.

Reperja dhe Lewis Hamilton kanë shijuar xhiro me motor në shkretëtira dhe pamjet i kanë publikuar në rrjete sociale.

Kujtojmë se ata shkuan së bashku edhe në Javën e Modës në Nju Jork.

Nicki Minaj njihet për lidhjet e saj të dashurisë dhe për natyrën e çmendur.

Në intervistën e saj të fundit për Ellen tha se nuk mund të ketë një partner që nuk e kënaq tre herë në natë dhe duket se Lewis është i duhuri për të.

Image