Ka disa ditë që këngëtarja Tuna Sejdi ka paralajmëruar fansat e saj se do të publikojë projektin e ti muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraqi.

E teksa fansat janë në pritje të këtij projektit të ri pas rikthimit të Tunës ,e lëngën “Chonga”, një tjetër detaj është bërë publik ditën e sotme.

Thuhet se pjesë e klipit do të jetë edhe modelja e njohur Vildane Zeneli. “Prive” shkruan se ajo do të jetë protagoniste kryesore bashkë me Tunën. Dyshja madje do të puthet në buzë në një skenë joshëse që pritet të jetë e bujshme në media.

Ende nuk dihet se kur do të publikohet kënga e re, por xhirimet e videoklipit kanë nisur mbrëmjen e djeshme. Vildane ka treguar look-un e saj në klip dhe me të vërtetë që duket shumë seksi e veshur me fustan të kuq.

Image
Image