U raportua se ajo është ndarë nga i dashuri i saj në fillim të këtij muaji, pasi thuhet se ai filloi t’i fliste asaj për martesën.

Dhe 51 vjeçarja Pamela Anderson u pa bashkë me të dashurin e saj futbollist 32 vjeçar Adil Rami, derisa po largohej nga hoteli Royal Monceau në Paris,

Ikona e Baywatch bëri që të gjithë sytë të jenë tek ajo, e veshur në një fustan ngjyrë ari, në të cilin ekspozoi këmbët seksi dhe gjoksin bombastik.

Image
Image