Oriola Marashi modelja që  është dhe pjesë e grupit OTR është një nga më të ndjekurat dhe të komentuara e showbizit shqiptar.

Çdo foto e publikuar nga ajo kthehen në lajm që pëlqehet dhe komentohet  nga të gjithë.

Dhe ditën e sotmë ajo ka publikuar foto në Instastory që të lënë pa frymë.

Modelja shfaqet në një ambient shumë të veçantë, ku bukurinë ja shton më shumë modelja me format e saja.

Në njerën nga fotot modelja ka vëndosur dhe shprehjen ‘Vetëm i vdekuri ka parë fundin e luftës’.

Image

Image