Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, na tregoi dhe njëherë për fiksimin e saj ndaj Ferrarit.

E bindur për pamjen e saj, Oriola nuk nguron t’ia tregojë këtë fakt dhe botës.

‘Më pëlqen të jem një Ferrari’ shkruan modelja. Kjo nuk është hera e parë që e krahason veten me këtë super makinë.

Ju kujtojmë që Oriola është një nga modelet më të njohura shqiptare të viteve të fundit, por publicitetin më të madh e ka fituar për fakti se është pjesë e grupit “OTR”, që ka lider reperin e njohur Noizy.

ImageImage