Federica Pellegrini “tremb” Georgina Rodriguez.

Notarja e njohur italiane, i “shkel” syrin Cristiano Ronaldos.

“Do të më pëlqente shumë ta njihja dhe nuk do të ishte rasti për të qenë dashakeqës, duke parë që është i fejuar”, ka thënë ajo për kampionin portugez.

Takimi mes të dyve mund të ndodhë në restorant. “Nëse Cristiano Ronaldo më fton për darkë? Do t;i them ‘po’”.

Federica është një tifoze e thekur juventine dhe tani do të shkojë më shpesh në stadiumin, “sepse më pëlqen ta shoh si luan, si të gjithë sportistët e tjerë jo vetëm të futbollit, por edhe të sporteve të tjerë, si tenisi dhe noti”.