Këngëtarja Nora Istrefi mund të bëhet nënë për herë të dytë.

Nora Istrefi që është e martuar me Robert Berishën, dhe që kanë një vajzë më emrin Rene,  duket se shpejtë do të sjell në jetë edhe një fëmijë.

Ajo gjatë ditës sotme ka postuar në Instagarm një fotografi, ku ka treguar se është në Kliniken Gjinekologjike në Spitalin Amerikanë në Prishtinë.

Ditët në vijim mbetet të konfirmohet se a është shtatzënë apo jo Nora.