Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan.

Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

Mirëpo edhe nga disa foto të publikuara nga këngëtarja Dafina Zeqiri shohim se ajo ka qënë e ftuara e reperit.

ImageMe siguri bukuroshja e ekranit e ka ndjerë veten speciale që ka patur fatin të provojë edhe gatimet nga reperi i njohur.

Dy kolegët njihen për miqësinë që kanë prej kohësh dhe për herë të parë pritet të publikojnë një bashkëpunim muzikor së shpejti.