Ajo u adaptua në Britani të Madhe si shtëpinë e saj, derisa erdhi për angazhimet që ka në televizion.

Dhe pavarësisht mungesës në The X Factor këtë vit, Nicole Scherzinger, ishte në humor të mirë, derisa po dilte për tu argëtuar në Londër, të enjten mbrëma,

Bukuroshja 40 vjeçare bëri që njerëzit të kthenin për ta shikuar, për shkak të pamjes së saj seksi dhe përplot stil, derisa u largua nga restoranti Mayfair me një shoqe

Image
Image