Këngëtarja Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, për të cilën është shprehur se është e preferuara e saj.

Kënga do të shoqërohet me klip dhe duket se Enca ka zgjedhur një look tejet të veçantë.

Është vetë këngëtarja ajo që na ka treguar se si do shfaqet në këtë klip dhe në foton e publikuar në Instagram duket shumë seksi.

Me një shikim sensual, flokët e kuqe dhe një veshje që i nxjerr në pah gjoksin, ka tërhequr edhe vëmendjen e Kendra Lust, pornostares së njohur.

Ajo i ka komentuar dy emoji me flakë dhe një maçok me zemra te sytë, ndërkohë që Enca e quan mbretëreshë.