Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për fotot provokuese.

Ajo është dhe një nga më të komentuarat e showbizit shqiptarë.

Çdo foto e nxjerr nga këngëtarja bëhet lajmë.

Ndërsa  ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa pozon ,me këmbë të hapura dhe dorën lartë.

Ajo duket shumë seksi me xhinse dhe bluzën e shkurtër dhe transparente.

Image