Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku është një ndër fytyrat më të përfolura në showbizin shqiptar.

Jeta luksoze, karriera dhe padyshim edhe jeta private janë gjërat, për të cilat komentohet më së shumti.

Format trupore bombastike të saj janë po ashtu ‘arma’ më e fortë e modeles shqiptare, për cilat edhe shquhet.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet duke hapur këmbët dhe vë në pah linjat trupore. Kjo foto ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Sa i përket jetës private ajo vazhdon të jetë ‘single’, që pas ndarjes nga i dashuri miliarder, Sasha Sobhani.

 

View this post on Instagram

Diamond eyes 💎

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on