Pas zënkave të shumta dhe periudhave të ndarjeve të shkurta, çifti më i  njohur i showbizit i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Bëhet fjalë për moderatoren seksi Belen Rodriguez dhe partnerin e saj, pilotin Andrea Ianonne.

ImageMësohet se ka qënë Belen ajo që i ka dhënë fund lidhjes, megjithëse çifti shkoi për pushime në Ibiza që të rregullonin marrrëdhëniet së bashku.

Moderatorja është shprehur tek miqtë e saj të afërt se kjo nuk do të jetë e vetma krizë që do të kalojë në jetën e saj.

Aktualishtë ajo është e fokusuar vetëm në karrierën dhe djalin e saj.

Image