Ky sezon i ri televiziv ka nisur me shumë ndryshme për figurat e njohura të ekranit shqiptar. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe moderatorë Nevina Shtylla, e cila është larguar nga televizioni “Klan” pas një sezoni në “Jo vetëm mode” dhe prezantimit në “Maratona e Këngës”.

Pak ditë më parë u tha se Nevina do të ishte pjesë e “Top Channel”. Ndërsa ditën e sotme ajo ka reaguar përmes një fotoje të postuar në “Instastorie” krah Edi Manushit dhe ka etiketuar emisionin sportiv “Procesi sportiv”.

Kështu ajo konfirmon se do të jetë në krye të këtij emisioni bashkë me Manushin.

Image