Ka 7 milionë ndjekës në Instagram, por nuk i lë të humbin kontaktet duke vijuar me postimet në rrjetin social, dhe këtë herë modelja britanike ka zgjedhur në sfond pishinën.

Si gjithmonë sensacionale me një palë bikini të zeza, një tyl me thekë sipër duke theksuar më së miri format e saj.

E në pritje të postimit të radhës, është vështirë të thuash se kush janë fotot më të bukura të bukuroshes.