Oriola Marashi është modelja më e përfolur e showbizit shqiptar për format e saja trupore të cilat  nuk nguron ti tregojë në fotot që publikon në Instagram.

Gjithashtu ajo u bë e njohur gjerësisht për publikun si pasojë e pjesëmarrjes së saj si një anëtare e grupit OTR ndërsa më pas me episodet e krijuara nga postimet në Instagram mundi të fitojë zemrat dhe like-t e shumë fansave.

Ndoshta ju të gjithë mendoni se një vajzë si Oriola di vetëm të shijojë jetën e luksit me benefitet e shumta që të ofron fama, por ja që jo gjithçka është ashtu siç duket në pamje të parë.

Së fundmi me disa video të postuara në Instastory, Oriola ka treguar një “tutorial” nga përgatitja e disa ëmbëlsirave, duke shfaqur hapat e realizimit të saj.

Image

Image