Këngëtarja Mimoza Shkodra është kthyer së fundmi në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë.

Ndërkohë që Seldi e konfirmoi ndarjen publikisht në “Dance with Me”, nga Mimoza nuk kemi marrë asnjë reagim.

Mirëpo ndarja nuk e ka ndalur këngëtaren të vazhdoj karrieren e saj me koncerte dhe pjesmarrjen e saj në evente të ndryshme.

Këtë gjë këngëtarja  e ka treguar dhe ditën e sotme më anë të një postimi.

Ajo tregon për të gjithë fansat e saj i është dashur të anullojë një koncert në Tiranë pasi organizatori i një club-i nuk ka kryer detyrimet.

“Të dashur fansa në Tiranë, në këtë event unë nuk do të jem e pranishme, pasi organizatori i këtij club-i nuk i ka kryer obligimet e kërkuara! Shihemi së shpejti në Tiranë herë të tjera”, shkruan këngëtarja.

Image