Genaro Gattuso ka befasuar të gjithë sonte me formacionin e tij kundër F91 Dudelange

Gonzalo Higuain, Castillejo, Laxalt dhe të tjerë janë emrat që Genaro Gattuso ka vendosur sonte përballë skuadrës, e cila mezi eliminoi Dritën nga kualifikimet në Europë Ligë, F91 Dudelange.

Milan duket se e ka marrë shumë seriozisht këtë garë sivjet dhe m’u për këtë ka vendosur një ekip të fortë përballë tyre.