Ajo shfaqet gjithnjë në formë dhe e kuruar në çdo dalje të saj.

Jemi mësuar që trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha ta shohim kryesisht me flokë të drejta, por këtë herë ajo shfaqet më një pamje ndryshe.

Në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale atë e shohim me flokë kaçurrela dhe e veshur “casual”.

“Mendoj se kështu do të dukem në moshën 40 vjeç, ndërkohë që fëmijët e mi do të jenë me gjyshen,”-përfundon Lori në rrjete sociale.

ImageImage