Makeup artistja e shumë komentuar në media e rrjete sociale për deklaratat e saj dhe fotot provokuese, Linda Rei së fundmi është fiksuar keq me koreografin Albi Nako. Shpeshherë Linda poston foto e video ku ngacmon Albin dhe kështu ka vepruar edhe sot.

Ajo ka postuar në Instastory një video ku shfaqet Albi në një nga puntatat e “Dance with me” dhe shkruan: “Ja pse e dua kët robin ktu se edhe kur e lëpin nuk shkrihet”.

Kujtojmë që pak ditë më parë Linda sërish tentoi të tërhiqte vëmendjen e Albit duke postuar në Instastory një foto ku shkruante se i kishte prerë flokët e shkurtra për të.