Kylie Jenner e ndihmoi shoqen e saj Jordyn Woods të festojë ditëlindje në Petite në Los Angeles.

Të enjten mbrëma dyshja janë parë duke vallëzuar dhe duke u argëtuar pa fund,

Ylli 21 vjeçar i Keeping Up With The Kardashians kishte veshur një fustan të shkurtër dhe të ngushtë ngjyrë kafeje, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Këmbët e gjata seksi, barku i sheshtë me belin e hollë dhe gjoksin shpërthyes, bënë që Kylie të ketë gjithë vëmendjen dhe të duket për mrekulli.

Image
Image