Një grua ka hedhur hapat e parë drejt famës pasi shpenzoi 400 mijë euro në operacione plastike.

Nannette Hammod konsiderohet shpesh si “kukull barbie e jetës reale”.

Në fotografitë e fundit të publikuara në profilin e saj në Instagram, ajo ka zgjedhur të ketë një paraqitje ndryshe.

44-vjecarja italiane ka pozuar topless dhe në pjesët e këmbëve duket si një sirenë deti. 79 mijë ndjekësit e saj në Insatgram e kanë komplimentuar për këtë paraqitje.