Kourtney Kardashian është parë duke shëtitur rrugëve me një djalosh misterioz në West Hollywood më 25 Shtator.

Kourtney, 39 vjeç, është parë duke dalë për një pije me një djalosh që është shumë i ngjashëm me ish-in e saj Younes Bendjima. Ylli i Keeping Up With the Kardashians dukej shumë komforte në bluzën e saj të zezë dhe xhinset blu, ndërsa shoqëruesi i saj kishte veshur xhiboks të gjerë me butona dhe xhinse.

Të dy arritën tek lokali i lëngjeve duke ecur krah për krah, por kur dolën Kourtney u largua e vetme.

Nuk është e sigurtë nëse kjo dalje e Kourtney ishte një takim dashuror, por nëse është e tillë, kjo do të thotë që ajo i ka dhënë fund me Luka Shabbat ose thjesht po shijon kohën e saj si një beqare.

Image