Kendall Jenner modelja e cila u bë e njohur falë reallity show të familjes së njohur Kardashian, është nje nga më të ndjekurat në Instagram.

Ajo numëron 95 milion ndjekës po ashtu dhe një nga më të komentuarat në mediat rozë.

Ylli i showbizz-it ka vendosur ta ndezi Instagramin së fundmi, teksa ka postuar foto ku shfaqet nudo para pasqyrës.

Kendall nuk njeh kufij! Fundja kjo vajzë, me siguri ka dashur të tregoj për të disatën herë që tabutë për atë janë koncepte pa vlerë.