Romanca e saj e re ka ngjallur reagime të shumta që kanë tunduar.

Dhe Kady McDermott i bëri që të flasin edhe më shumë, derisa u paraqit me të dashurin e saj të ri, Myles Barnett, për të xhiruar skenën e saj të parë për The Only Way Is Essex, ku u paraqit përplot glamur në The Old Regent Ballroom në Standford-Le-Hope, të enjten, përcjell Bota sot.

Ylli 23 vjeçar që fitoi famën në seritë e Love Island në vitin 2016, ishte veshur për të lënë përshtypje, në një fustan të gjatë, por me një të çarë që tregonte këmbët e gjata seksi, gjoksin dhe për pak sa nuk tregoi dhe zogun, që dukej se ishte pa të brendshme, derisa përkrah të dashurit të ri, u shfaq përballë ish të dashurit Courtney Green./BS/

Image
Image