Jemi mësuar ta shohim si këngëtare dhe blogere, mirëpo në një video të publikuara në Instastory ,Jonida zbuloi se ka në dorë një projekt të ri në televizion.

Image

Teksa miku i saj Ervin Kurti ishte duke filmuar ambientet e Top Channel, Jonida është shfaqur me një skaletë në dorë, mbi të cilën ishte shkruar emri i programit ‘Te diel’.

Jonida është munduar ta fsheh skaletën, teksa miku i saj e pyeste nëse kishte ndonjë gjë të re.

Ajo i ka bërë me gisht që të heshtë, teksa buzëqeshte, duke lënë të kuptohet se shumë shpejt do ta shohim në këtë televizon.

Image