Në muajin Qershor të këtij viti u mbajta dasma e shumëpërfolur e moderatores Jona Spahiu dhe partnerit të saj Frenkli Ymeri.

Në fillim ata vendosën të mos publikonin asnjë detaj nga dasma, por tani që ka kaluar pak kohë moderatorja simpatike nuk po i ‘kursen’ më disa nga momentet kulminante.

Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram’ moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj foto mjaft të ëmbla nga ceremonia e martesës.

Në fillim shfaqet vetëm ajo dhe barku i rrumbullakosur dhe më pas janë fotot e mrekullueshme të çiftit krahas familjarëve të tyre.

 

View this post on Instagram

Nuk ka nevoje per dite speciale per te kujtuar emocione speciale… #ebekuar

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on