Jessica Simpson po shkëlqen.

Këngëtarja e cila është shtatzënë është parë gjatë ditës së premte në Los Angeles, derisa po udhëtonte nga New Yorku, bashkë me bashkëshortin e saj Eric Johnson.

Në fotografitë e këngëtares shihet se ajo kishte zgjedhur të veshë një fustan të zi që e kishte kombinuar me një kimono ngjyrë kafe metalike dhe një palë papuçe të markës Fendi, derisa e mbante vazhdimisht barkun tashmë të fryrë.

Bashkëshorti i saj kishte veshur një palë xhinse, një xhup sportiv dhe një kapele bejsbolli.

Image
Image