Kendall Jenner befason duke sfiluar bashkë me Gigi dhe Bella Hadid në shfaqjen e Missoni’s MFW.

Ajo është kthyer përsëri në pistë, pasi mori pjesë në të gjitha shfaqjet gjatë Javës së Modës në New York.

Dhe, Kendall Jenner tregoi se ajo është ende një nga modelet më të mira, gjersa mori vëmendjen në prezantimin e koleksionit të ‘Misson’ pranverën – verë 2019,  gjatë Javës së Modës në Milan të shtunën.

Ajo shfaqi disa modele të reja, teksa në të njejtë pasarelë u shfaqën edhe Gigi dhe Bella Hadid.

Bukuria 22-vjeçare, Jenner, siguroi që të gjithë sytë  të ishin tek ajo,  falë sharmit që e zotëron.

Pamja e Kendall dhe eleganca, qëndrimi në skenë pastaj edhe flokët e saj me stil të përshtatur me një palë vath argjenti i dhanë asaj edhe më tepër madhështi.

Motrat supermodele Gigi dhe Bella doli gjithashtu kanë bërë përshtypje me bukurinë dhe ëmbëlsinë e tyre, të shoqëruar me buzëqeshje engjëlli gjatë gjithë sfilatës.

Image