Silva Gunbardhi  është një nga këngëtaret më të dashura për shqiptarët, këngët e saj janë kthyer në hite e kanë thyer rekorde shikueshmërie, kur përmendim ‘Të ka lali xhan’.

Image

Silva është padyshim dhe një nga personazhet e famshëm më të komentuar nga media si për anën profesionale ashtu dhe për atë private.

Ditën e sotme këngëtarja ka pritur miq nga Australia të cilët i ka kënaqur duke i rënë daulles me motive popullore shqiptare, siç shihet në videon që ajo ka postuar.

’Ja bëra dhe unë nga këto anonimet! Kur ja merr daulles nga miqtë e mi nga Australia! Ju përshëndes!’ shkruan Silva.