Besa Gashi ani pse ka vite që kur mori titullin si më e bukura e Kosovës, vazhdon ta ruaj sharmin edhe sot.

Ish-missi shquhet për linjat dhe bukurinë natyrale, ndërsa vjen tejet joshëse në një fustan transparent të zi.

Në një fotosesion ajo duket e mahnitshme përkrah bashkëshortit të saj, Albert Krasniqit. Çifti kështu janë dukur në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos, të cilët kurorëzuan dashurinë këtë të premte./Indeksonline/