Ajo ka qenë e zënë duke u kujdesur për vajzën e saj 16 muajshe, Lea, me të dashurin e saj Bradley Cooper.

Por Irina Shayk dëshmoi se nuk e ka humbur magjinë e saj prej modeleje, derisa ishte e pranishme në shoun e Max Mara, në Javën e Modës në Milan, të enjten

Supermodelja ruse 32 vjeçare mahniti në pistën e modës, derisa u paraqit në të zeza, përkrah modeleve Gigi Hadid dhe Kaia Gerber

Image
Image