Ajo ka treguar se po e shijon jetën si nënë beqare, bashkë me fëmijët e saj Arianën dhe Sierën.

Dhe në ndërkohë që është e zënë me to, Imogen Thomas shfrytëzoi pak kohë për veten e saj, derisa u pa duke shijuar diellin në Miami, Florida

Bukuroshja e Welsh tregoi asetet e saj trupore në bikini njëpjesësh.

Ajo dukej mjaft seksi.

Image
Image