Dasma e Gjikos dhe Elitës është një nga ngjarjet më të përfolura që nga mbrëmë.

Pak muaj pasi kishin lidhur fejesë, çifti vendosën të kurorëzojnë dashurinë me martesë me një dasmë madhështore.

Dasma u mbajt në ambient të hapur, ndërsa të ftuar ishin familjarët, miqtë dhe kolegët e Gjikos dhe Elitës.

 

View this post on Instagram

Shkoj kmisha 😂😂😂😛♥️♥️🐻 #ledrivula #ledrizlla

A post shared by Ledri Vula (@ledri_love) on