Greta Koçi këngëtarja e cila është e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar sot feston 27- vjetorin e lindjes.

Image

Menjëhere sapo ka hyrë mesnata,ajo është suprizuar me dhuratën romantike që e ka publikuar në Instastory.

Image

Ajo ka marrrë një kuti në formen e zemrës plot trëndafila dhe karamele, ndërkohë mban të fshehur identitetin e personit që ja ka bërë këtë suprizë duke pyetur fansat ‘Kush mi dërgoi’.

Image