West Ham dhe Chelsea do të përballen sot me fillim nga ora 14:30.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e gjashtë të ‘Premier Ligës’ angleze, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.