Flori Mumajesi si rrallë herë ka treguar simpatinë për njërën prej politikave shqiptare.

Fjala është për Grida Duma, fjalimi i së cilës e ka ‘detyruar’ Florin të reagojë.

Deputetja demokrate ka mbajtur një fjalim në Durrës ku përpara të rinjve ka folur për karrierën dhe jetën në përgjithësi.

”Frymëzim”, ka shkruar ai në foton që e ka publikuar në Instastory ndërsa më poshtë ju sjellim fjalimin.

Image