Në Milano është duke u mbajtur Jave e Modës, një nga ngjarjet më të mëdha të botës së stilit.

Në pistat e parakalimit, s’kishte si të mungonte Emrata Ratajkowski, një nga modelet më atraktive dhe më të kërkuara.

Emrata si gjithnjë la gojëhapur me ecjen dhe vetëbesimin e saj në pistë, por edhe më e ‘zjarrtë’ u paraqit në after party.

Me një veshje ekstravagante ngjyrë të verdhë nga Roberto Cavalli, ajo erdhi tejet joshëse, teksa mahniti me bukurinë e saj natyrale dhe përrallore.

Image
Image