Emily Ratajkowski njihet për format e saj bombastike.

Dhe supermodelja nuk heziton ti ekspozojë.

27-vjeçarja ka vënë në pah të pasmet e saj në plan të parë në një seflit në Instagram.

Emily la pak vend për imagjinatën  ndërsa qëndronte para pasqyrës me të brendshme.

Image

Image