Jo rastësisht është një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshme në botë.

Emily Ratajkowski që shquhet për linjat trupore thuajse perfekte e fytyrën karakteristike është tejet aktive në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja 26 vjeçare së fundmi ka postuar disa fotografi ku shfaqet tejet atraktive, duke vënë në pah veçmas gjoksin e saj.

Ajo ka pozuar plot stil në Milano, ku edhe po është duke u mbajtur java e modës.

Image