Emily Ratajkowski parakaloi në “Dolce Gabbana Fashion Show” të shtunën dhe të gjithë sytë ishin mbi të. Mirëpo, ajo ka mahnitur sërish, këtë herë veshur me një kostum serioz, i gjithi leopard.

27-vjeçarja ishte me xhaketën e hapur, pa reçipeta dhe e vetme.

Modelja mori pjesë në 60-vjetorin e Domenico Dolce në Milano ditën e djeshme. Kostumi i modeles ishte dizenjuar nga vetë Domenico Dolce.