Modelja dhe aktorja adhuron të dalë vazhdimisht lakuriq në fotografitë e saja.

Emily Ratajkowski është mjaft e vetëdijshme për pamjen e saj tërheqëse, kështu që ajo shpesh ndan fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Manekinia së fundi postoi një foto ku ajo tregon gjoksin e saj të zhveshur.

Image