Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Elvana Gjata, është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj profesionale. Por jo është gjithnjë e kujdesshme kur bëhet fjalë për jetën e saj private, duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të saj.

E teksa ishim mësuar që në profilin e saj në “Instagram” të shihnim vetëm foto apo video nga puna e saj, së fundmi Elvana ka nisur të postojë edhe gjëra që janë për të qeshur.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një fotografi ku shfaqet në mesin e disa lopëve në Ersekë.

“Vetëm unë dhe shoqet e mia”, shkruan Elvana bashkëngjitur me foton që ka bërë të gjithë fansat për të qeshur

Image