Ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë Ariel në qershor.

Dhe Candice Swanepoel tregoi figurën e saj të mahnitshme si një supermodele, derisa u paraqit në tapetin e kuq në New York të enjten,

29 vjeçarja kishte veshur një fustan të shkurtër metalik, derisa mori pjesë në festën e organizuar nga Rihanna Diamond Ball.

Candice tregoi gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi.

Image