Legjenda e muzikës shqiptare këngëtari Sabri Fejzullahu është një nga më të dashurit për publikun shqiptar.

Me një karriere të gjatë në muzikë njihet si këngëtari i shumë hiteve.

I ftuar në emisionin ‘Mirage’ për të treguar për projektet e reja të tij, ai ka rrëfyer një situate të sikletshme që i ka ndoshur në një dasëm.

Ai ishte ftuar për të suprizuar çiftin dhe dasmorët dhe kishte shkuar në vendin ku do të performonte.

Sabriu kishte pritur jashtë në parking për telefonatën që do ta lajmëronte të futej në sallë.

Mirëpo kur është futur në sallë ai kishte parë që kishte ngatërruar dasmën.

Image

’Diçka më të keqe nuk ka’ u shpreh këngëtari.

Më poshtë mund të ndiqni intervistën e plotë të këngëtarit.