Dj dhe producenti i njohur, David Guetta ka sjellur këngën e re “Say my name” që është në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha dhe artistin e njohur J Balvin.

Kënga është pjesë e albumit “7” të Guettas dhe ende nuk është publikuar në Youtube. Albumin mund ta dëgjoni në kanalet tjera muzikore si Spotify, Deezer, Google Play Store etj.

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar që të këndonte këngëtarja e famshme Demi Lovato por për shkak të problemeve personale është tërhequr nga kënga.