Gazetarja e njohur e “Digitalb”, Vilma Masha, shumë shpejt ka vendosur ti japë fund beqarisë. Pak muaj më parë ajo foli për herë të parë publikisht për partnerin, i cili kishte jetuar në Romë prej 13 vitesh dhe aktualisht punonte në bankë.

Burime për politiko.al kanë treguar se Vilma do të mbajë një ceremoni mjaft private martese. Ajo do të kurorëzohet në tarracën e Bashkisë së Tiranës.

Të ftuar në ceremoni do të jenë personazhe të njohur të medias, të cilët kanë njohje të ngishta me moderatoren.