Ajo njihet për format e saj bombastike trupore.

Dhe duke i pasur ato, Chloe Ferry nuk heziton t’i ekspozojë ato asnjëherë

23 vjeçarja nga Geordie Shore mori gjithë vëmendjen në Newcastle  me me 18 vjeçaren Faith Mullen të dielën.

E veshur në të zeza, ajo tregoi të pasmet gjigante, këmbët seksi dhe gjoksin shpërthyes në veshje transparente.

Image
Image